AZMİN ENGELİ YOKTUR

13 Kasım 2021 Afyonkarahisar Kent Konseyi

AZMİN ENGELİ YOKTUR BAŞARI SİZSİNİZ

3 Aralık Dünya engelliler gününe özel olarak belediyemiz ve Kent Konseyi ile birlikte destek verdiğimiz

^^ AZMİN ENGELİ YOKTUR BAŞARI SİZSİNİZ ^^

adlı projemizin bilgi paylaşımını bugün gerçekleştirdik. Projede ; Türkiye Sakatlar Derneği , gönül dostları yardımlaşma ve dayanışma derneği ve özel insanlar derneği üyelerinin katılımlarıyla  Kuaför sanat dernek bşk .  Yrd . Emsel ŞİRİN ile  dolu dolu bir bir bilgi paylaşımı gerçekleştirdiler.

Bu paylaşımın amacı dışarı çıkmakta zorlanan engelli vatandaşlarımızın evlerinde kişisel bakımlarını kendileri veya aile üyeleri tarafından yapabilmelerini sağlamak . Bu konuda bir gün değil her daim  özel kardeşlerimizin yanındayız diyen ; Kent konseyi Başkanı Şemseddin YASAN  sözleriyle şöyle devam etti ; Bizler için özel olan kardeşlerimizin her daim yanında olup onlarla beraber sorunlarına çare olmaktan gurur duyarız diyerek sözlerini tamamladı.

5 aralıkta yapılacak olan AZMİN ENGELİ YOKTUR BAŞARI SİZSİNİZ adlı projenin kursları ve  hazırlıkları tüm hızıyla devam etmektedir.

 

 

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Afyonkarahisar Kent Konseyi'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Dumlupınar Mahallesi Süleyman Gencer Sokak No:01 Afyonkarahisar/Merkez

Sinorsel Yazılım - Afyonkarahisar Kent Konseyi © Tüm Hakları Saklıdır.