“KENT KONSEYİ İSTİŞAREYE ÖNEM VERİYOR

12 Temmuz 2021 Afyonkarahisar Kent Konseyi

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİKENT KONSEYİ’NİN 2020 YILINDA HAYATA GEÇİRMEYİ PLANLADIĞI FAALİYETLER BASIN TOPLANTISINDA ANLATILDI. KENT KONSEYİ BAŞKANI Şemseddin  YASAN,  HER ZAMAN İSTİŞAREYİ ÖNEMSEDİKLERİNİ VURGULADI.

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Şemseddin YASAN, Konsey üyeleri ile birlikte Belediye Kültür ve Sanat Evi’nde 22 Ocak akşamı düzenlediği basın toplantısında Kent Konseyi’nin 2020 yılında yapmayı planladığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Toplantıya Kent Konseyi Üyelerinin yanı sıra basın mensupları katıldı.

“KENT KONSEYİ İSTİŞAREYE ÖNEM VERİYOR”

Toplantı açılışında konuşan Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan, Kent Konseyi Üyeleri olarak yeni yılla birlikte yaptıkları üç toplantıda 2020 yılında gerçekleştirilecek  çalışmalara özel istişareler yaptıklarını açıkladı. İstişareler sonucu karşılıklı tartışmalar ve önerilerin ortaya çıktığını belirten Yasan,” 2020 yılı faaliyet dönemimizde yürüteceğimiz çalışmaları 21 madde de topladık. Bunları sunmadan önce basın mensuplarının görüş ve önerilerini almak istedik. Basın mensuplarının bize sunacakları fikirleri olabileceği düşüncesiyle bu toplantıyı düzenledik. 2020 yılında daha başarılı ve daha çok iş yapabilmek için toplandık dedi.

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Afyonkarahisar Kent Konseyi'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Dumlupınar Mahallesi Süleyman Gencer Sokak No:01 Afyonkarahisar/Merkez

Sinorsel Yazılım - Afyonkarahisar Kent Konseyi © Tüm Hakları Saklıdır.