KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU 5.TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

1 Ekim 2021 Afyonkarahisar Kent Konseyi

30.09.2021 tarihinde saat 17,00’de Afyonkarahisar Kent Konseyi Başkanımız Şemseddin YASAN’ın başkanlığında K. K. Yürütme Kurulu toplandı.
Aşağıdaki konular üzerine görüşmeler yapıldı.
Gündem konuları:
– Şehir içi trafikle ilgili sorun ve problemlerin giderilmesi hususunda görüş alış verişi yapıldı. Konuyla ilgili Belediye, Emniyet Müdürlüğü, İl Genel Meclisi, Şoförler derneği ve Durak temsilcileri ile çok geniş kapsamlı bir toplantı yapılmasına karar verildi.
-STK temsilcileriyle istişare toplantısı yapılıp, ilimizin sorun ve problemleri üzerine görüşmeler yapılıp, ortak bir proje hazırlanması için birlikte çalışmaya karar verildi.
-MEM’ ne verilecek proje için yapılmakta olan komisyon çalışmaları hakkında K.K. Yürütme Kurulu na bilgi verildi.
-Camiler Haftası münasebeti ile 4. ve 8. günler arasında bir camide KENT KONSEYİ olarak birlikte namaz kılınıp, çıkışta Salep ikramı yapılmasi ve aynı hafta icinde KK.Yürütme Kurulundan bir heyetin müftülüğe ziyaret edilecek. Bu hususta karar alındı.
-K. K. Yürütme Kurulu yedek üyelerinden iki kişinin bundan sonraki toplantılara çağrılmasına karar verildi.
K. K. Yürütme Kurulumuzun yapmış olduğu toplantının ilimiz ve hemşerimiz için hayırlı olmasını ve mutlu günler getirmesini dileriz…

Şemseddin YASAN
Kent Konseyi Başkanı

       

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Afyonkarahisar Kent Konseyi'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Dumlupınar Mahallesi Süleyman Gencer Sokak No:01 Afyonkarahisar/Merkez

Sinorsel Yazılım - Afyonkarahisar Kent Konseyi © Tüm Hakları Saklıdır.