K.K YÜRÜTME KURUL TOPLANTISI

5 Kasım 2021 Afyonkarahisar Kent Konseyi

04.11.2021 tarihinde saat 17,00’de Afyonkarahisar Kent Konseyi Başkanımız Şemseddin YASAN  başkanlığında K. K. Yürütme Kurulu toplandı.
Aşağıdaki konular üzerine görüşmeler yapıldı.
Görüşülen konular :
1:Güncel konular üzerine açıklamalar
A: Teleferik yapımı ; Bu konuda siyasetçiler arasında karşılıklı olarak büyük tartışma ve kavgalar yaşandı. Aslında teleferik halka yönelik bir hizmet olduğu için bu konuda en çok görüşüne ihtiyaç duyulan birim Kent Konseyidir.

B: Cumhuriyet bayramı ; Kent konseyi olarak cumhuriyet bayramı kutlamalarına iştirak edildi. ayrıca bayramla ilgili mesaj yayınlandı.
C:Milet Kütüphanesi; Yapılacak olan millet kütüphanesinin beş kat olacağıyla ilgili söylentiler olmaktadır. En üst katın teras kafe olacağı halk arasında dillendiriliyor. diğer katların ise Millet Kütüphanesi olarak değerlendirileciği söylenmektedir. bu konuda Belediyeden teferruatlı şekilde bilgi alınıp halkımızla paylaşılacak.
D:Anıt kafe açılışı ; yeni açılan kafenin Anıt Kafe  olarak ismi değiştirildi. ilimize hayırlı olsun.
2: S.T.K. Larla Toplantı
A: Komisyon başkan seçimi: – Başkan Faruk Özkara seçildi – komisyonda Şule Öztürk , Salim Taşpınar  ve Rabia Taşpınar görevlendirildi.
B: Davet edilecek S.T.K. Ların belirlenmesi (Dernekler-Vakıflar-Odalar vb.)
C: Toplantı konusu: İlimizin sorun ve problemleri
D: Toplantı tarihi ve yeri: 25.11.2021 -Ram Salonu
E: Toplantı hakkında öneriler:
3: M.E.M. proje Çalışmaları hakkında bilgilendirme
4: Mavi kapak toplama kampanyasına katılım hakkında açıklamalar (Faruk ÖZKARA ) afişler bastırıldı bilbortlar hazırlandı ve toplanmaya başlandı. m.e.m. ve muhtarlar derneğinden destek alınıp tüm okullara afişler dağıtıldı.

5: 3 Aralık dünya engelliler gününde engellilere yemek ikramı ; 3 aralık da valilik veya belediyenin uygun göreceği bir salonda yemek ikramı , eğlence yapılması ile ilgili karar alındı.
K. K. Yürütme Kurulumuzun yapmış olduğu toplantının ilimiz ve hemşerimiz için hayırlı olmasını ve mutlu günler getirmesini dileriz…
Şemseddin YASAN
Kent Konseyi Başkanı

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Afyonkarahisar Kent Konseyi'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Dumlupınar Mahallesi Süleyman Gencer Sokak No:01 Afyonkarahisar/Merkez

Sinorsel Yazılım - Afyonkarahisar Kent Konseyi © Tüm Hakları Saklıdır.