KENT KONSEYİNDEN BAŞKAN ZEYBEK’EZİYARET

12 Temmuz 2021 Afyonkarahisar Kent Konseyi

Afyonkarahisar Belediye başkanı Mehmet Zeybek’ i Kent Konseyi Başkanımız Şemseddin Yasan, Engelliler Meclisi Başkanı Faruk Özkara, Retinitis Pigmentosa platform başkanı aynı zamanda Kent Konseyi Engelliler Meclisi üyesi olan Öznur Kırman ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Kemal Çekiç ile birlikte makamında ziyaret etti.

Ziyaret de  Kent konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Faruk Özkara RP Hastaları farkındalık programına vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. RP RETİNİTİS PİGMENTOSA Platform başkanı Öznur Kırman ; Afyonkarahisar’da ve tüm Türkiye’de Bir ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz ve Başkanımıza   desteklerini esirgemediği için teşekkürlerini iletti.

Kent konseyi Başkanımız  Şemseddin Yasan Afyonkarahisar da ve Türkiye de Bir ilk olan bu etkinliğe ev sahipliği yapmak dan onur duyduğunu  ve kent konseyinin her daim bu tür etkinliklere hazır olduğunu belirtti. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek  (RP) RETİNİTİS PİGMENTOSA Etkinliğinde belediyemize ne görev düşerse hazır olduklarını ve her daim destekçi olacaklarını dile getirdi. Başkanımıza Kent Konseyinin geleneksel hale gelen Türk bayrağı hediye edildi.

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Afyonkarahisar Kent Konseyi'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Dumlupınar Mahallesi Süleyman Gencer Sokak No:01 Afyonkarahisar/Merkez

Sinorsel Yazılım - Afyonkarahisar Kent Konseyi © Tüm Hakları Saklıdır.