UŞAK KENT KONSEYİNE ZİYARET

12 Temmuz 2021 Afyonkarahisar Kent Konseyi

Afyonkarahisar Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan, Uşak Kent Konseyi Başkanı Cemil Cevher’i ziyaret etti.

Afyonkarahisar Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan ve Genel Sekreteri Kemal Çekiç bugün öğle saatlerinde Uşak Kent Konseyi’ni ziyaret etti.

Uşak Kent Konseyi Başkanı Cemil Cevher ve Genel Sekreteri Elif Topal, Kadın Meclisi Yürütme Kurulu Üyeleri Elif Özleyen, Suzan Kaya, Rezzan Çağlar, Uşak Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Ali Uysal, Rukiye Güneş, Hasan Atvur eşliğinde yapılan toplantıda kent konseylerinin içinde bulundukları durum ve çalışmaları hakkında istişarelerde bulunuldu.

Aynı zamanda şehrin genel sorunları ve pandemide dönemi değerlendirilirken önümüzdeki günlerde hayata geçirilmesi gereken projeler de masaya yatırıldı.

Yakında yapılacak olan kent konseyi başkanlığı seçimi  değerlendirilmesi yapılırken kent konseyinin asıl amacının menfaat gütmeksizin tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak yürütülmesi gerektiği vurgulandı. Afyonkarahisar Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan, Uşak Kent Konseyi Başkanı Cemil Cevher’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederken Uşak Kent Konseyi Başkanı Cemil Cevher ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Afyonkarahisar Kent Konseyi'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Dumlupınar Mahallesi Süleyman Gencer Sokak No:01 Afyonkarahisar/Merkez

Sinorsel Yazılım - Afyonkarahisar Kent Konseyi © Tüm Hakları Saklıdır.