YAŞLILARIMIZI AFBEL’DE AĞIRLADIK

12 Temmuz 2021 Afyonkarahisar Kent Konseyi

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlılarımızı, AFBEL Termal Otel’de ağırladı.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner, Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan ve eşlerinin katıldığı kahvaltı programında huzurevinden gelen yaşlılarımızla bir araya gelen Başkan Zeybek, yaşlılarımızı bir gün değil, her gün yanında olduklarını söyledi.

Kültürümüzü, değerlerimizi, örf ve adetlerimizi yarına taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımız olan yaşlılarımızın kazandıkları hayat tecrübeleriyle bizlere yön gösteren kıymetli büyüklerimiz olduğunu söyleyen Başkan Zeybek,”. Huzur Evi’nde kalan büyüklerimizin ellerinden öperek, hasbıhal ettik. İmkanlarımız çerçevesinde yaşlılarımızın, büyüklerimizin rahatı ve huzuru için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. Bizleri bugünlere yetiştiren ve geleceğe hazırlayan, tecrübelerinden fazlasıyla hissedar olduğumuz büyüklerimizin, yaşlılarımızı bir gün değil, her gün yayındayız.” dedi

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Afyonkarahisar Kent Konseyi'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Afyonkarahisar Kent Konseyi

Dumlupınar Mahallesi Süleyman Gencer Sokak No:01 Afyonkarahisar/Merkez

Sinorsel Yazılım - Afyonkarahisar Kent Konseyi © Tüm Hakları Saklıdır.